SPECIFICATIONS
| Volume: | 471 cu. cm |
| Power: | 35 kW (65 hp) |
| Transmission : | Chain |
| Tank: | 17 liters |
| Weight: | 189 kg |
| Seat height: | 785 mm |
Stability and handling are fundamental aspects of driving pleasure.
EQUIPMENT
| ABS |
| Rear trunk |
| On-board computer |
24-hour roadside assistance insurance throughout Europe. We store your luggage or motorcycle on our premises while you are traveling.
ADDITIONAL INFORMATION
| Minimum age: | 24 years |
| License: | A or A2 |
| Documentation: | ID card or passport |
| Pledge: | 700 € (deposit) |
| Mileage: | 300 km / day |
| Additional km: | €0.40 |
| rental days | Price |
| 1 to 3 days | 79 € / day |
| 4 to 6 days | 69 € / day |
| 7 to 13 days | 55 € / day |
| More than 14 days | 45 € / day |
